1. Ziedo! 

Ja vēlies līdzdarboties ar ziedojumu,  vari pārskaitīt savu ziedojumu Kultūras un Izglītības biedrībai uz mūsu bankas kontu, obligāti norādot ziedojuma mērķi: „Ziedojums KIB darbībai".

Rekvizīti:
          Nosaukums: Kultūras un Izglītības biedrība (KIB)
          Reģistrācijas numurs: 40008097706
          Banka: SEB Latvijas Unibanka
          Konta numurs: LV 07 UNLA 0050 0076 73813
          SWIFT: UNLALV2X

Ja vēlies ziedot kādai konkrētai KIB programmai vai projektam, lūdzu, sazinies ar mums telefoniski 67325080 vai rakstot uz e-pastu kib@riva.lv 

2. Kļūsti par brīvprātīgo!

 

Vēlies piedalīties mūsu aktivitātēs, projektos un pasākumos kā brīvprātīgā? 

 

Sazinies ar mums! 


Kontakti: Kultūras Centrs „Rīva”  Vīlandes iela, 7-5. LV, 1010-Rīga (Latvija)
Tālr./Fakss : +371 6732 50 80 
E-pasts: riva@riva.lv 

Sadarbojies ar mums!

Ja Tev patīk tas, ko mēs darām un gribi kļūt par daļu no mums, uzzini, kā palīdzēt Kultūras centram "Rīva" kļūt labākam!

 

Kopš 2004. gada daudz cilvēku ir guvuši labumu no Kultūras Centra “Rīva” aktivitātēm. Dzīvoklis, kur “Rīva” organizē savas nodarbības, pieder Kultūras un Izglītības biedrībai (KIB). Dzīvokļa komunālie maksājumi un ikdienas izdevumi tiek finansēti no ziedojumiem un no dalības maksas par dažiem pasākumiem. Šī dalības maksa ir ļoti neliela, tādēļ neviens nevarētu justies diskriminēts ekonomisku iemeslu dēļ.

Ikviens, kas jūt aicinājumu līdzdarboties, lai “Rīvas” kultūras un izglītības projekts turpinātos un sasniegtu vēl vairāk cilvēku, var to darīt sekojošos veidos:

This website is created and hosted by Website.com's Site Builder.