•  

  2017. gada projekti

  1. Seminārs "Es vēlos būt laimīga sieviete: Iekšējais ES"

  Kā vienmēr izskatīties lieliski? Kā ērti un ātri organizēt lietas mājās? To izdevās noskaidrot 2017.gada seminārā par tēmu "Iekšējais ES". Semināra mērķis bija piedāvāt sievietēm resursus sevis pilnveidošanai - stiprināt savu pašapziņu, lai parūpētos par savu sievišķību un gudri organizētu vidi sev apkārt.

  Programma ietvēra divas nodarbības:

  25. marta tēma - Iekšējais ES. Seminārā tika runāts par savas vērtības apzināšanos ikdienas steigā. Lektores: Ina Grasmane (psiholoģe, Mīlestības pedagoģijas autore) un Maria Paz Diaz Mendoza (filozofe un pedagoģe).

  20. maija tēma - Vide ap mani. Semināra ietvaros tika runāts par veselīgu dzīvi, sabalansētu uzturu, resursu ekonomiju, mājokļa vides iekārtošanu. Lektores: Pia Nieto Villa (procesu un resursu iekārtošanas speciāliste) un Maite Nieto Villa (interjera dizainere). Lekcija un diskusija notika angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

  Semināra programmu iespējams apskatīt attēlos:

   

  2. Seminārs "Es? Mentore? Palīdzēt jauniešiem caur mentoringu". 

  KIB - sadarbībā ar KAC organizēja semināru “Es? Mentore? - Palīdzēt jauniešiem caur mentoringu”, kurš norisinājās  12. novembrī,  plkst 13:00 - 16:00 Kultūras centrā Rīva.

  Šo projekta “Easier Transitions Helping Hands” noslēguma semināru vadīja mentores - Inita Luka (ikigai.lv) un Elaine Brasil-Bērziņa. Semināra tēma bija motivācija būt mentorei, mentoringa vizīja un nozīme. Pēc semināra tika prezentēti arī projekta rezultāti.

  Projekta ietvaros katrs partneris attīstīja materiālus un metodoloģijas par mentoringu un koučingu, ar mērķi atbalstīt jauniešu integrēto attīstību un palielināt viņu nodarbinātības iespējas saskaņā ar stratēģijas "Eiropa 2020" pamatnostādnēm.

  Latvijā projektu īstenoja Kopienas attīstības centrs - KAC (www.kac.lv), un partneri bija: Wonder Foundation (Anglija), Fundación Canfranc (Spānija), Sursum Fundacija, (Slovakia),  Skala (Polija).

  Projekta attīstītie materiāli ir pieejami vairākās valodās šeit: 
  - Materiāli
  - Video

  Šo projektu finansēja programma Erasmus +.  

   

   

   

  3. Seminārs "Es vēlos būt laimīga sieviete: Ārējais ES"

  Turpinot semināru sievietēm, "Kultūras un Izglītības biedrība" piedāvāja apmeklēt nodarbību “Es vēlos būt laimīga sieviete. Ārējais es”, kas notika 11.11.2017. 9:30-17:00. Kultūras centrā “Rīva” Vīlandes ielā 7 - 5, Rīgā. Semināra mērķis bija piedāvāt sievietēm resursus sevis pilnveidošanai - stiprināt savu pašapziņu, lai parūpētos par savu sievišķību un gudri organizētu vidi sev apkārt.

  Programmā tika piedāvātas šādas tēmas:

  - Kas ir imidžs un tā nozīme.

  - Kāpēc sievietei būtu jāzina savs sezonas tips.

  - Sezonu noteikšana - praktiska nodarbība.

  - Četras sezonas un to krāsas. Runāsim par katrai sezonai atbilstošajām krāsām, ieskaitot make-up krāsas. Katra dalībniece "piemērīs" savas labākās lūpu krāsas.

  - Kā pielietot krāsu paleti un krāsu kombināciju veidošanas principi.

  - Praktiska lakatu siešanas nodarbība.

   Lektores bija Ligita Prodniece (stiliste - vižāziste) un Aija Voitkāne (buduars.lv projekta autore, garderobes veidošanas vebināru vadītāja un stila nodarbību organizatore)

Comments

 • (no comments)

This website is created and hosted by Website.com's Site Builder.